O Nas

O MK

Kim jesteśmy

MK DOMY Z PASJĄ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, swój początek miała jako firma ogólnobudowlana, która przez kilkanaście lat z powodzeniem działała na rynku budowlanym. Jako generalny wykonawca, wybudowaliśmy wiele biurowców, osiedli bloków, domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych i magazynowych, jak również centrów handlowych i kościołów, głównie na terenie Poznania i okolic. W wieloletniej działalności jako firma budowlana udało nam się wypracować uznanie, zaufanie, dzięki ciężkiej, rzetelnej pracy. Z naszych usług, korzystają największe firmy budowlane i deweloperskie na terenie całej wielkopolski.

Z myślą dalszego rozwoju firmy, rozszerzyliśmy swoja działalność o branżę deweloperską, efektem było powstanie spółki pod nazwą MK DOMY Z PASJĄ.
Zdobyte doświadczenia nauczyły nas, że wymagania klientów, podlegają nieustannym zmianom, dlatego starannie dążymy do spełnienia ich oczekiwań. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii oferujemy produkty o najwyższej jakości, atrakcyjnie zaprojektowane i solidnie wykonane budynki.
Właścicielami MK DOMY Z PASJĄ, są krajowe osoby fizyczne, posiadające wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, dla których budowanie to nie tylko praca, ale tworzenie dzieła wynikającego z pasji, dlatego staramy się, aby w naszych projektach odnaleźli Państwo to co najważniejsze. Piękno, spokój, funkcjonalność, prestiż.

Pokaż nam swoje marzenia o wyjątkowym domu i pozwól abyśmy mogli je spełnić z pasją.